Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Yaşam Becerileri Semineri

8 Ekim @ 21:00 :22:00

Nefes Koçluğu Eğitimi Fiyatları

ÜCRTESİZ SEMİNER!

Hayat, her aşamasında ve her alanda bize daha çok şey şey öğrenmemiz gerektiğini göstermiştir. Artık öğrendiklerimizin, zihnimizde ne kadar çok bilginin olduğunun da çok önemi kalmamıştır. O bilgileri belli becerilere dönüştürmek gerekir.

Ilk insanlarla ilişkilere başladığınızda geliştirebildiğiniz ya da eksik kalan becerilerinizle deneyimlersiniz tüm ilişkilerinizi. Yaşadığınız mutluluklar da hayal kırıklıkları da sizinle hayat boyu gider ve ilişkilerinizi etkiler.

İş hayatına girdiğinizde de, yaptığın işin gerektirdiği becerilere sahip olsan da başarılı olmak, rekabet halinde öne çıkabilmek, tercih edilir olabilmek için başka becerilere ihtiyacınız olduğunu görürsünüz ve  geliştirmek için çaba sarf edersiniz.

Iş hayatındaki zorlayıcı koşullar içinde sürekli olarak kendinizi geliştirmek zorunda hissedersiniz.  Çok iyi bilgisayar kullanıcısı olmanız, bir kaç yabancı dil bilmeniz de yeterli değildir artık. Yani, yaşam bütün alanlarında sürekli olarak bize yeterli olmadığımız yanlarımızı gösterir, sürekli gelişme ihtiyacı duyarız.

En çok da neye ihtiyacımız olduğunu, zayıflıklarımızı yenilgilerimizden sonra, başarısız olduğumuz zamanlarda ortaya çıkıyor. Ama aynı durumlarda güçlü yanlarımızı da sahip olduğumuz becerilerimizi de keşfetmiş oluyoruz. Bir problem çözme durumunda zorlandığımız zamanlarda bir sürü ‘’keşke’’ler yaşayabildiğimiz gibi, şöyle yaptım oldu deyip gururlandığımız becerilerimizi de keşfediyoruz.

Bu eğitimde, gelişen ve bambaşka bir şekilde değişen dünyada ihtiyacımız olan ve olacak olan en temel yaşam becerilerini ve nerede ihtiyacımız olabileceğini konuşacağız.

Bu eğitimde öğreneceğiniz becerilerle:

Kişisel hayatınızda, kendinizi, güvenli, cesaretli, rekabete hazır hissedebilmeniz, iletişimde nerelerde hatalar yaptığınızı, nasıl daha iyi bir iletişimci olabileceğinizi, insanları nasıl etkiniz altına alabileceğinizi ve nasıl daha güçlü ilişkiler kurabileceğinizi keşfedeceksiniz.

Iş hayatında bugüne kadar aranan beceriler hep profesyonel özellikler olarak kabul ediliyordu. Örneğin; liderlik becerileri Koçluk becerileri iletişim becerileri, yönetim becerileri, sunum becerileri, satış becerileri gibi beceriler en çok aranan becerilerdi. Artık dünya hızla değişiyor, iş hayatı kuralları, iş yapma bicimleri de değişiyor. Hele hele COVID-19 ile birlikte çok şey hayal edemeyeceğimiz bir şekilde değişiyor. Bu değişim ve yeni düzen içinde rekabet daha da artacak, ister üst düzey yönetici olun isterseniz yeni işe girecek birisi, eski bildikleriniz artık yetmeyecek. Saha çok şey bilmeye, yepyeni beceriler edinmeye ihtiyaç duyacaksınız.

Bu seminerimizde, en çok ihtiyacınız olacak ‘’YAŞAM BECERİLERİNİ’’ konuşacağız.

KAYDOL

Detaylar

Tarih:
8 Ekim
Saat
21:00 :22:00
Etkinlik Kategori:

Mekan

Zoom (Şifresiz)

Eğitmen

Gülay Kışlak
Profil Sayfası:
https://www.potansiyelim.com/kullanici-profili/599