Bioenerji Uzmanlığı Eğitimi Nedir?

Bioenerji evrensel yaşam enerjisidir. Biyoenerji vücutta meydana gelen bütün bedensel ruhsal ve psikosomatik rahatsızlıklarda etkili bir yöntem olup, bütün enerji sistemlerinden en yüksek frekansa sahip tek enerjidir. Bu mucizevi eğitim ile şifacı olabilir, kendinize sevdiklerinize çalışmalar yapabilir, profesyonel yardımcı tedavilere adım atmış olabilirsiniz.

Evinizin konforunda, bulunduğunuz yerden, belirlenen saatlerde keyif alacağınız ve gerçek boyutlara adım atacağınız enerjiler ve mucizelerine şahitlik edeceksiniz.

Bioenerji uygulayıcısı eğitim programıdır.

Bioenerji (Yaşam Enerjisi) insan bedeninde, ruhunda ve zihninde inanılmaz bir dönüşüm sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hayvana, bitkiye, eşyaya aklınıza gelebilen her şeye biyoenerji uygulanabilir. Biyoenerji; tıbbi bir yaklaşım değildir; tanı koymaz, ilaç vermez, hastalıkların tamamında kişi, tıbbi tedavisini asla sekteye uğratmamalıdır. Biyoenerji insan bedeninde dengenin sağlanması ile hemostatik (iç dengenin) sağlanması ve kişilerin daha hızlı iyileşmesine etkili tamamlayıcı enerji tıbbının uygulanmasıdır. Kişiler üzerinde mucizevi etkilerini ilk uygulama da gözle görebilirsiniz. Stres, korku, kaygı vb durumlar biyoenerji ile arındırıldığında ortada bedeni hasta edebilecek bir etken kalmayacaktır. Hastalıkların %80 nedeni psikosomatik olup, hastalık nedeni ortadan kaldırıldığında kişi mucizevi bir şekilde iyileşir, bağışıklık sistemi çok daha güçlü çalışır, Özellikle ağrıların neredeyse tamamında etkilidir.

Asla tıbbın yerine geçmemekle birlikte, en yaygın kullanılan tamamlayıcı enerji tıbbı tekniğidir. Bioenerji günümüzde yaygın olarak akut ve kronik tüm rahatsızlıklarda kullanılır, Bizlerin sizler için sunmuş olduğu Bio-enerji mucize eğitim programı sizin için hazırlanmış sade, basit ve en etkili olanıdır. Biyoenerji eğitimleriniz devam ederken kendinize çevrenize ve uzağa uygulayabileceksiniz.

Günümüzde bir çok şifa sistemi olmasına rağmen, biyoenerji en çok talep gören enerji çeşididir. Diğer enerji şifa sistemlerinde, kişinin yaşam sürecinde tekamülündeki sınavlardan arınması gerekebilirken biyoenerji içinde bulunduğunuz süreci kolaylaştırır. Pozitif kolay çabasız yaşam akışı sağlar. Sizlerde çevrenize katkı olmayı seçebilir ya da profesyonel olarak Biyoenerjist – biyoenerji uygulayıcısı olabilirsiniz.

www.potansiyelim.com bir pazar yeridir. Bir pazar yeri, kaliteli ürün ve hizmeti, daha fazla kişiye ulaştırarak, cazip fiyatlarla almanıza aracılık eder. Sürdürülebilir ve uzun süreli olması için, sınıf verimliliği, eğitimi üreten ve tüketen taraflar için önemlidir. Bu yüzden eğitim planlamasının, zamanlanmasının doğru olması bizim için hayati önem taşımaktadır.

Bu nedenle eğitimlerimizin bir çoğunu 2 aşamalı yapmaktayız ;

  1. Giriş Eğitimi
  2. Uzmanlık eğitimleri

Eğitimden eğitimden eğitime farklılık gösteren süreç, içerik  ve ücret farklılık göstermektedir.

Satın almış olduğunuz  giriş eğitimlerinde konulara dolu dolu bir giriş yapmış olursunuz ,aynı zamanda eğitmenimizi tanımış ve eğitim kalitemizi görme şansınız olur. Konu hakkında uzmanlaşmak isterseniz ; uzmanlık eğitiminde kiminle nasıl bir eğitim alarak  devam edeceğinizi bilirsiniz.

Yılların tecrübesi ile çeşitli yöntemler denemiş bir kurum olarak ; memnuniyet oranımızın yüksek olmasının bu değişime uyum sağlayabilmek olduğunu söyleyebiliriz.

Bugün kendinize bir yatırım yapın yüz yüze eğitimden daha VERİMLİ online eğitimlerimiz ve Potansiyelim ailesi ile tanışın.

Potansiyelim Online Eğitim olarak, Ülkemizin ilk Online Eğitim kurumuyuz. Tam 10 yıldır yüksek kaliteli eğitimler veriyoruz.Eğitmenlerimiz alanlarında en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir.Online eğitim sektöründe emsali olmayan uygulama çalışmaları ve etkileşimli dersler ile eğitimleri en iyisinden almak ister misiniz?

Eğitim konu başlıkları, güncel tarih ve ücret için fotoğrafı tıklayınız.

 

UZMANLIK  İÇİN İSE AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ 

BİOENERJİ UZMANLIK PROGRAMI

  SORU VE BİLGİLENDİRME İÇİN WHATSAPP FOTOĞRAFINA TIKLAYINIZ.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.